THUISBEZORGD VOOR MAAR €3,95 | 90 DAGEN BEDENKTIJD
Maak kennis met de Visconti Hector, het grootste model uit de Atelier-collectie. Perfect voor al je essentiële spullen en gemaakt van hoogwaardig volnerfleer, dat na verloop van tijd een mooie patina ontwikkelt. Stijlvol én functioneel!
Met acht kaartsleuven, drie ID-vensters en diverse vakken voor een optimale organisatie van je spullen. Als het niet in de Hector past, draag je waarschijnlijk te veel mee!
De handgemaakte afwerking met gepolijste randen maakt elke portemonnee uniek. Geniet dagelijks van de luxe van vakmanschap met de Visconti Hector!
Elke portemonnee is vervaardigd uit volnerfleer, wat zorgt voor een uniek karakter en een natuurlijke patina. De verfijnde afwerking zorgt ervoor dat het leer met de jaren mooier wordt.
De randen van de Visconti Hector worden zorgvuldig behandeld met de techniek van verbrande randen. Dit zorgt voor een mooie, gepolijste uitstraling en verhoogt de duurzaamheid van de portemonnee.
Afmetingen | 11,8 cm x 9,5 cm |
---|---|
GTIN / EAN / UPC | 5056070501805 |
Modellen | Trifold |
Materiaal | Plantaardig Gelooid Leer |
Kaartgleuven | 8 |
RFID-Safe | Ja |